GIGAI قسمت 3

  • منتشر شده : 12 مه 2019، ساعت 20:11
  • توسط : KAVAN

با گفتن احمد و اشکان برای اینکه باید گیگای مونو بیدار کنن همه ما خوشحال و در این حال سردر گم شدیم 

و شروع سوال پرسیدن کردیم. 

سینا: آخه چجوری؟

احمد: دنبالم بیاید

بعد رفت روبه روی دیوار معلوم بود یه مخفیگاه قدیمی بود چون بدجور داغون بود و پر از ترک و....

احمد روبه روی یک ترک بزرگ اما نه خیلی وایساد یکم مکس کرد بعد انگشتشو گذاشت روی ترک و اروم به پاین کشید تا انتهای ترک بعد چند ثانیه دیوار عقب رفت و راه پله ایی به پاین باز شد و ماهم کفمون بریده بود.چون اینجور چیز هارو فقط تو فیلم میشد دید.

احمد: دنبالم بیاید

همه بدون پرسیدن سوالی راه افتادیم همه بجز اقای شکری که گفت امروز به اندازه کافی خسته شده و باید برگرده سرمغازه و رفت.

اوایل کاملا راه پله ها تاریک بود اما بعد با نور های مهای مهتابی خیلی باریک که به دیوار چسپیده بود راهمون یکم روشن تر شد و با پاین رفتن ادامه دادیم که به انتهای پله ها رسیدیم  و دیگه تکون نخوردیم کاملا خوشکمون زد دهن هممون باز بود چون اگار توی یک سفینه فضایی هستی  واقعا غیرقابل باور بود کاملا رنگارنگ پر از محفظه و

مانیتور بود اشکان پشت یکی از کامپیوتر ها نشست و شروع کرد.

اشکان: به صف بشید و دونه دونه وارد اون محفظه بشید تا شروع کنیم.

ماهم بی درنگ و با هیجان زیاد و پر از کجکاوی صف بستیم اولین نفر سینا بود.

سینا رفت توی محفضه.

و احمد گفت گیگای مثل انرژی میمونه وقتی که انرژی بدن تموم بشه چی میشه؟

ماهم گفتیم: خسته میشم.

احمد:افرین. اینم یکی دیگه از محدودیت های گیگایه. و تا گیگا تونو بیشتر ببرید بالا انرژی بیشتری مگیرد برای مثال اگه از گیگای 1 به گیگای 2 برسید استفاده از گیگای 1 راحت تر و انرژی تون دیتر تموم میشه نسبت به گیگای 2 چون هر گیگای سطح  بالا انرژی بیشتری میخواد پس برای همینم باید تمرین کنید تا ضرفیت انرژیتون بیشتر بشه.

 

حلا اگه فهمیدین این دستگاه یکم از انرژی شمارو میگیره تا معلوم بشه قدرت تون چیه وبا استفاده از تمرین مناسب گیگای تونو بیدار کنیم.


اشکان: پس چون شما گیگای تونو بیدار نکردین و انرژی گیگایی زیادی ندارین و دستگاه یکمشو میگیره طبیعی یکم احساس بیحالی کنید یا بیهوش بشید:)

 

و ما:   :/

سینا که رفت داخل خوب دیدم که انگار یه بخار سبز کم رنگ از بدنش به بالا رفت و همونجا کاملا سست وبیحال شد در حدی که دیگه نتونست دوم بیاره و داخل دستگاه دراز کشید.

بعد مانیتور به ما یک شمشیر بزرگ نشون داد و در همین حال یک دستگاه دیگه که کنار دستگاه محفظه بود شروع کرد به کار کردن و بعد چند ثانیه خاموش شد و درشم باز شد.

داخلشو دیدم یک شمشیر ساده و بزرگ سیاه وتیره دیدیم که برق میزد که احمد بعدا ترز کار دستگاه رو بهمون یاد داد. 

سینا اومد بیرون و شمشیرو دست گرفت انگار که یک پر دست گرفته و واقعا در اون لحضه سینا پر از ابهت بود و ماهم میخواستیم شمشیرو امتحان کنیم برای همین دستش گرفتیم ولی در حین تعجب هرچقدر که زور زدیم نتونستیم بلندش کنیم خیلی عجیب بود چون سینا خیلی راحت اونو دستش میگرفت و میچرخوند. 


و احمد گفت: حتما گیگای سینا اینجوری که فقط خودش بتونه برش داره  و استفاده کنه و این شمشیر سنگین که اون بر راحتی میتونه تکونش بده میتونه ترسناک ترین سلاحی باشه که جهان به خودش دیده. و اینجور که من میبینم باید بتونه یک تانگو دو نیم کنه جالبه

در همین حین سینا چهره کاملا خود شیفته ومغروی برداشته بود که منم یکی زدم پس گردنش تا بدونه هنوز هم هیچ پخی نیست که یکم مونده بود نصفم کنه منم گفتم گیگایمو که بیدار کردم نشونت میدم.

 

دونه دونه امتحان کردیم 

 

 

                          گیگای معین: پاهای قوی 

ویژگی: داری یکم سرعت زیاد  پرش بیشتر و ضربات پای سنگین

 

گیگای میثم:  استفاده کننده تمام ابزار

ویژگی : استفاده از همه ابزار ها به صورت حرفه ایی مانند شمشیر و چاقو.ماشین تفنگ و.....

 

گیگای ارین: دست های تیز یا همون دست های سر نیزه ایی

ویژگی : مخصوص مبارزه های نزدیک  (که یکم از سرنیزه های اشکان کوچک تر بودن که باعث حمله سریع تری میشود)

 

گیگای خیام: ساعد های قوی 

ویژگی : ساعد قوی برای مبارزه های نزدیک.

 

گیگای بهزاد: سپر

ویژگی : تا شعاع  2متری میتواند محافضت کند. مخصوص دفاع  و شکستن سپرش تقریبا غیرممکن.(سپرش مثل یه  دایره ابی رنگ بود که میتونست هرکی یا هرچیزی  که داخل دایره هست رو محافضت کنه و فقط چیزها و یا افرادی که خودش میخواست وارد دایره یا همون سپر بشن)

 

گیگای کاوان:هیچ

ویژگی:هیچ.     .گیگای ندارد.

 

 

_______________ادامه دارد______________