کیا مشرقی یا آرمین حامدی؟

  • منتشر شده : 13 مه 2019، ساعت 20:13
  • توسط : گرشاسب

وقتی تو زندگی واقعیت یه دوستی داری که شبیه شخصیت های یکی از سریال ها باشه قطعا قصه جذابی برای گفتن داری که اگه مجال باشه و عمری باشه قراره همینجا براتون روزانه بنویسم و بخونید. 
مشرقی جان امیدوارم مغربی شی با مقربی.


خب شاید برای خیلی هاتون سوال باشه آرمین مشرقی کیه؟ آرمین مشرقی شخصیت یک سریال ایرانی هست که نقش اصلی سریال نهنگ آبی هست و هنگام نگارش این داستان تا 13 قسمت از این سریال منتشر شده که میتونید به تماشای این سریال بشینید و کم و بیش نقاط اشتراک سریال و داستان مارو پیدا کنید و با من همراه بشید که یه داستان رو باهم به پایان برسونیم.اوایل مهر ماه 94 بود که توی مجله ای دعوت شدم به همکاری برای نوشتن یک سری مقالات تو حوزه تکنولوژی. و اونجا بود که دوستانی  پیدا کردم که هنوز هم بعد از گذشت 4 سال هم دیگر رو ندیدیم. اما خب اونقدری صمیمی هستیم که مرتب از حال هم خبر میگیریم.

داستان نهنگ آبی رو اینجا نمیخوام اسپویل کنم ولی نقطه شروع فیلم اینه که با یک سایت کتاب خونی مواجه هستیم که برای سرگرمی ساخته شده، درست مثل همین سایت کیا حامدی عزیز.

من تصمیم دارم با اقتباس از نهنگ آبی داستانی رو شرح بدم که دارای شخصیت های واقعی هست و برخلاف فیلم هایی که با نیو فولدر و پراپرتیس هک میکنن، اینجا قصد داریم در عین سرگرم شدن شمارو با واقعیت ها و باید ها و نباید های علوم کامپیوتری آشنا کنم. و در پایان هر فصل لینک ها و آموزش های مربوط رو از اساتید عزیزم قرار میدم تا قدم کوچکی در راه دانش افروزی شما عزیزان برداشته باشم.

مخلص شما گرشاسپ

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه
  • kia می گوید :

    ممنون خیلی جالب بود مشتاق خودن ادامه داستانت هستم